0

Купити чоловічий берет

Чоловічий берет - формений і мілітарі головний убір, здатний підкреслити характер і стиль його власника. З 2017 року українська армія перейшла на концептуально нові берети - і за формою, і за забарвленням, що змінило не тільки вигляд військовослужбовців, але і модників і модниць, які знайшли в беретах нових забарвлень цікаві аксесуари для щоденного носіння. Чоловічі берети купити ви можете в інтернет-магазині «Кросівка».

Чоловічі берети в історії

Цей головний убір є подальшим розвитком кельтської бойової шапки, хоча загальне поширення берет отримав тільки в середні століття, де був відомий в першу чергу в межах нинішньої Іспанії і Франції як «баскська шапочка» (дослівний переклад). Оригінальна конструкція не передбачала козирків, околиша, тулії. З тих пір чоловічий берет зайняв своє місце як у цивільній, так і у військовій моді, де до сих пір є шанованим символом деяких підрозділів. Носіння берета - відмінна риса парамілітраних утворень, радикальних груп і мілітаристів. В Італії винайшли оригінальний гібрид берета, пілотки і кепки - «бустіна».

У цілком практичній площині цей головний убір теж знайшов застосування - можливість сховати волосся будь-якої довжини виявилася корисною на виробництві, а особливо - в роботі з верстатами і складним рухомим інструментом. Берет входить в комплект робочого одягу на багатьох сучасних високоточних промислових підприємствах.

З яких матеріалів можна купити чоловічий берет військовий і цивільний?

 • Шерсть - найпоширеніший матеріал. Для виготовлення використовують м'яку овечу вовну (мериносових порід) і ангори. Саме з вовни налагоджено виробництво чоловічих військових беретів для більшості армій країн світу.
 • Фетр - вовняне полотно, виготовлене методом валяння матеріалу, з якого виходять тонкі пласти. Фетр набагато ніжніше і м'якше вовни, тому використовується для виготовлення мілітарі і цивільних беретів, які не такі вимогливі до умов носіння.
 • Бавовна і сумішеві тканини - основа для виготовлення простих захисних і робочих беретів. Оскільки бавовна простіше в фарбуванні, такі берети бувають самих різних забарвлень, включаючи складні камуфляжні. Може використовуватися не тільки чиста бавовняна нитка, але і різні суміші з додаванням поліестеру, наприклад.
 • Шкіра. Як матеріал зустрічається досить рідко і тільки на ексклюзивних зразках. У чоловічому середовищі шкіряні берети не надто популярні, хоча і зайняли своє законне місце.

Кольори військових беретів

У листопаді 2017 року українська армія отримала берети нових кольорів, що стали новими символами українських родів військ.

 • «Степ» (світла олива) - загальновійськовий берет.
 • «Грозовое небо» (сірий з синьою ноткою) - для українських військово-повітряних сил.
 • «Ескадра» (темно-синій) - для ВМСУ.
 • «Марун» (бордовий) - для високомобільних десантних військ, які змінили свої традиційні з радянських часів блакитні берети на бордові.
 • «Сталь» (сірий) - новостворені сили спеціальних операцій України.
 • «Темна ніч» (чорний) - українські танкісти - єдині, хто залишився при своєму традиційному кольорі головного убору.
 • «Полум'я» (яскравий червоний) - артилеристи і ракетні війська.
 • «Малина» (пурпурний) - полк охорони Президента України.
 • Світло-червоний (окремої назви не отримав) - військова служба правопорядку.
 • «Грунт» (темний сірий) - підрозділу гірської піхоти.

Купити чоловічий берет в інтернет-магазині «Кросівка»

Магазин «кросівки» пропонує купити берети за вигідними цінами в Україні. У нас ви знайдете як українські військові берети, так і берети західних армій - бундесверу, армії Великобританії. Все це ми доставимо за 1-3 дні в будь-яку точку нашої країни «Новою Поштою». Зробіть вибір прямо зараз, і ви не пошкодуєте!M-Tac берет ДШВ марун

M-Tac берет ДШВ є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для військовослужбовців...

363.00грн.


M-Tac берет Морська піхота бірюзовий

M-Tac берет Морська піхота є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для військово..

363.00грн.


M-Tac берет Гірська піхота темно-сірий

M-Tac берет Гірська піхота є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для військовослужб..

363.00грн.


M-Tac берет Артилерія червоний

M-Tac берет Артилерія є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для військовослужб..

363.00грн.


M-Tac берет Танкові війська чорний

M-Tac берет Танкові війська є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для військов..

363.00грн.


M-Tac берет ССО світло-сірий

M-Tac берет ССО є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для військовослужбовців...

363.00грн.


M-Tac берет Загальновійськовий полинь

M-Tac берет Загальновійськовий є важливим елементом уніформи і розроблений спеціально для війсь..

363.00грн.


Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Ми у соцмережах