0

Шльопанці жіночі

Літнє взуття сьогодні настільки різноманітне, що досить важко перелічити всі можливі моделі. Однак в жаркий день перевага, в першу чергу, віддається комфорту, але навіть при цьому залишається бажання виглядати стильно і відповідно. Кращим варіантом для вирішення такого завдання будуть шльопанці жіночі, які не тільки зручні в повсякденному носінні влітку, а й мають різні фасони, а також привабливий дизайн. При цьому таке розмаїття моделей дозволяє придбати кілька пар, щоб мати різні варіанти для всіляких варіантів гардеробу: пляжного, прогулянкового або навіть вечірнього.

Якими бувають шльопанці жіночі за призначенням?

Звісно ж, в першу чергу, багатьом приходять на розум різні пляжні моделі такого взуття. Адже спочатку воно так і використовувалося. Однак дизайнери не стоять на місці, постійно розширюючи асортимент, і пропонують купити шльопанці жіночі різних стилів. В принципі, не заглиблюючись, можна виділити три основні напрями, за якими і варто їх підбирати.

  • По-перше, це моделі для активного проведення часу, звичайно ж мова йде не про якісь бігові варіанти, але для велосипедних поїздок, особливо в місті або в лісопарковій зоні це досить гарне рішення.
  • По-друге, є літні шльопанці жіночі, розраховані на піші прогулянки, за умови, що ландшафт не буде ускладнений нерівними формами рельєфу або іншими перешкодами. Для спокійної ходьби спекотним днем це оптимальний варіант.
  • По-третє, ряд моделей для пляжного відпочинку, купити сланці жіночі в Україні цього типу воліють практично всі. Адже більш доречного взуття для дозвілля біля водойм просто не існує.

Але якщо з призначенням все зрозуміло, які моделі варто вибрати для тих чи інших завдань? Все досить просто, основні лінійки схожі і досить орієнтуватися по існуючій короткій класифікації.

Які купити шльопанці жіночі?

Якщо не брати до уваги різних спеціальних моделей, наприклад таких як ортопедичні, то вибрати й купити шльопанці жіночі можна з наступних серій.

  1. Сабо. У класичному виконанні мають відкриту задню частину, а також товсту, досить масивну, підошву. Звичайно, існують різні варіації такого взуття. Деякі з моделей можна навіть включити в «робочий» гардероб, якщо немає обмежень по дрес-коду. Також багато брендів пропонують свої власні розробки: на танкетці, платформі, підборах або на низькому ходу.
  2. В'єтнамки. Купити жіночі шльопанці в Україні подібного типу вважають за краще практично всі. Це ідеальний варіант для літнього відпочинку на пляжі, з огляду на конструктивні особливості: відкритий верх, мінімальна вага, плоска підошва. Тим більше, що виробники в'єтнамок постійно пропонують різноманітні моделі, що відрізняються дизайном, фактурою, кольором. Виробляються в такому вигляді і поширені повсюдно шльопанці жіночі з гуми, полімерів чи EVA піни.
  3. Пантолети. Ще один варіант пляжного взуття. Можна купити їх як низькому ходу, так і платформі. Також для повсякденного носіння по місту можна обрати та купити шкіряні шльопанці жіночі цього типу.
  4. Діанети. Конструкція таких жіночих шльопанців передбачає наявність спеціального кільця під великий палець, а фіксуються вони на стопі завдяки поперечній перемичці. Також мають велику різноманітність за кольорами та дизайном.
  5. Клоги. Зовнішній вигляд їх схожий на звичайні капці для дому, проте передня частина має численну перфорацію на верхній частині.

Щоб купити пляжне або інше літнє жіноче взуття недорого, не обов'язково шукати, де продають шльопанці жіночі за оптовими цінами чи зі знижкою. Численні пропозиції є в асортименті магазину «Кросівка». Тим більше, що серед позицій знайдуться як найпростіші, бюджетні моделі, так і товари з преміум-сегменту від відомих брендів.


У даній категорії немає товарів.

Ми у соцмережах