0

Чоловічі туфлі

Чоловічі туфлі – це вид взуття, від якого буде залежати весь образ. Вони підкреслюють смак і стиль людини, або навпаки – зруйнують всі старання по підбору гардероба. Адже, щоб не говорили, але в нашій країні людину зустрічають по одягу, і перше враження може бути вирішальним у багатьох випадках життя: прийомі на роботу, побаченні, ділових переговорах та інших.

Чоловічі туфлі зі шнурівкою – класика жанру

Таке взуття потрібне для ділового гардероба або у випадках напівофіційних зустрічей. Купити чоловічі туфлі зі шнурівкою можна трьох типів, які є основними та відрізняються за зовнішнім виглядом та конструкцією.

  1. Оксфорди – це власне невмируща класика. Їх варто взувати тільки під діловий стиль одягу, або його парадно-вихідні варіанти. Головна відмінність – закрита шнурівка, навіть якщо верх має перфорацію, ця конструктивна особливість відрізняє оксфорди від такого схожого типу як броги.
  2. Дербі – це також шкіряні чоловічі туфлі класичного типу, але з головною особливістю – відкритою шнурівкою. Вони більш демократичні до вибору одягу, відмінно поєднуються з брюками різних фасонів, проте ні в якому разі не підходять під смокінг. А отже, є напівофіційним варіантом.
  3. Броги – чоловічі туфлі для теплої пори року, відмінна риса яких полягає в наявності перфорації верху. Як і дербі, вони мають відкриту шнурівку, але більш універсальні. Броги відмінно поєднуються з різними варіантами гардеробу, крім спортивного та пляжного.

Ці три види туфель можуть стати відмінним вибором для класичного або ділового стилю і ні в якому разі не є основними для повсякденного чоловічого одягу.

Які купити чоловічі туфлі без шнурівки?

Ще один вид класичного взуття який можна обрати для ділового чи парадно-вихідного стилів одягу.

  1. Монки. Часто такі шкіряні чоловічі туфлі називають пасторським взуттям. Їх головна відмінність в тому, що замість шнурків вони мають ремінець із металевою застібкою-пряжкою.
  2. Лофери. Взагалі не мають шнурків або інших застібок, фіксація на нозі забезпечується підгонкою розміру та еластичними вставками.

Купити чоловічі туфлі без шнурків теж можна для ділового костюма, або ж для більш неофіційних стилів одягу.

Які купити чоловічі туфлі на кожен день?

Також є окремий, неформальний ряд взуття, який можна характеризувати як туфлі, але які вже розраховані для носіння зі стилями street або casual – тобто, на кожен день. Вони зручні при повсякденному тривалому носінні, а головне – поєднуються з джинсами та іншими елементами подібного гардеробу.

  • Топ-сайдери. Відмінні риси – плоска підошва, наявність шнурівки, яка до того ж охоплює і щиколотку. Це легкі, відносно дешеві чоловічі туфлі на кожен день.
  • Мокасини. Також модель взуття з плоскою підошвою, але яка не має шнурівки.

Обидва ці типи розраховані на носіння в теплу пору, хоча іноді і зустрічаються утеплені моделі з утеплювачами. І топ-сайдери, і мокасини взувають під джинси або штани в стилі кежуал, тобто повсякденні варіанти гардеробу.

Недорого чоловічі туфлі купити пропонують інтернет-магазини, тут можна знайти моделі для будь-якого виду гардеробу, навіть класичні оксфорди або дербі, які цілком доступні для будь-якого гаманця. Не кажучи вже про такі типи як мокасини чи топ-сайдери, або інші варіанти на кожен день.

Купити чоловічі туфлі у Києві необхідного стилю можна в інтернет-магазині «Кросівка». На відміну від інших торгових майданчиків, ми не зосереджуємося на одному-двох напрямках та можемо запропонувати взуття для будь-якого гардеробу: класичного, напівофіційного, спортивного, повсякденного. Відмінною рисою нашого магазину є й цінова політика. Серед запропонованих позицій легко знайти та купити чоловічі туфлі за низькою ціною, або ж більш дорогі, з преміум-сегменту й від відомих світових брендів.Мілітарка ™ Туфлі армійські Prapor чорні

Мілітарка ™ Туфлі армійські Prapor - статутне взуття для військовослужбовців. Їх також можна носити ..

625.00грн. 532.00грн.


Найменування товару На складі Ціна Дія
Мілітарка ™ Туфлі армійські Prapor чорні Мілітарка ™ Туфлі армійські Prapor чорні
1000
625.00грн.
532.00грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Ми у соцмережах