0

Шльопанці чоловічі

Здавалося б, що можна вдосконалювати в найпростішому літньому взутті, адже більш простого його виду не існує в принципі. Однак, розробники різних брендів постійно пропонують найрізноманітніші шльопанці для чоловіків. Які не тільки відрізняються зовнішнім дизайном та стильовим оформленням, а і, залежно від моделі, мають деякі функціональні особливості. Зберігаючи при цьому своє головне завдання – забезпечити комфорт власнику в жаркий день під час відпочинку, прогулянок, або просто виходу в магазин за покупками.

Шльопанці - ідеальне літнє взуття

Звичайно, ідеальна пара взуття підбирається в залежності від умов, де вона буде використовуватися. Для походів перевагу краще віддати чоловічим черевикам або кросівкам, на ділову зустріч слід взути класичні туфлі, а для пляжу або легких прогулянок влітку кращим варіантом будуть шльопанці чоловічі. Їх історія вже налічує не одне тисячоліття, адже судячи з багатьох археологічних знахідок, це один з найдавніших видів взуття, який використовувався ще на зорі людської історії. І не дивлячись на розвиток виробництва, появу сучасних матеріалів, шльопанці зберегли таку ж конструкцію, якою вона була на початку еволюції.

По суті, літні шльопанці чоловічі складаються з двох частин - низкопрофільної, плоскої підошви і верху із ремінців або інших подібних елементів, які забезпечують фіксацію на стопі. Видів цього взуття не так і багато, а в якості чоловічих моделей використовують кілька варіантів, які дещо відрізняються по конструкції.

  • Сланці – розмовний термін, яким в країнах СНД прозвали відомі всім в'єтнамки. Складаються з плоскої підошви і двох ремінців, які фіксують взуття на стопі завдяки упору між пальців ніг.
  • Сабо – мають закриту частину попереду взуття. У наш час їх частіше використовують для домашнього носіння. Але є й пляжний варіант, який отримав назву крокси.

Також до шльопанців часто відносять і сандалі, хоча це не зовсім вірно, так як за конструкцією це окремий варіант літнього взуття для чоловіків.

Які купити шльопанці чоловічі?

Ідеально для літнього періоду взуття буде так, в якій поєднуються: невелика вага, зручна конструкція, вентиляція ніг, тобто, комфортні умови носіння навіть протягом тривалого періоду. Купити шльопанці чоловічі для спекотного літа - це найкраще рішення, так як, по-перше, ноги знаходяться в своєму звичному положенні, а по-друге, відкриті повністю черевики сприяють інтенсивному провітрюванню.

Але навіть це взуття має кілька різновидів, тому його варто підбирати залежно від умов в яких їх будуть взувати: на пляжі, дачній ділянці, в басейн або лазню чи для носіння по місту.

  • Класичні моделі. Часто такі шльопанці виготовлені зі шкіри, або аналогів цього матеріалу. Мають більш строгий дизайн і відмінно поєднуються з джинсовими шортами та бриджами. Створюють більш строгий пляжний стиль, також купити шкіряні шльопанці варто для щоденного міського носіння.
  • Пляжні. Особливістю даних моделей є не слизька підошва. Що робить їх доречними також в басейнах або для походу в сауну чи лазню. Матеріалом часто служать гума або полімери. При цьому підошва і верх зазвичай представляють собою єдину цілу конструкцію. Взувати такі шльопанці чоловічі варто під спортивні шорти у поєднанні з футболками або поло.

Для заміського відпочинку, наприклад на водоймах або дачі, також непогано підходять в'єтнамки. Вони дозволять пересуватися по території, оберігаючи ступні від травм, сприяючи комфортному носінню в жаркий день.

Купити шльопанці чоловічі сьогодні можна не виходячи з дому, їх розмірна сітка проста, і дозволяє без будь-яких проблем підібрати цікаву модель в інтернеті. А асортимент магазину «Кросівка» дає можливість зорієнтуватися по моделям та придбати доречні сланці класичного, пляжного типу, або їх дачні аналоги.M-Tac Тапочки гумові чорні

M-Tac Тапочки гумові - зручне взуття для дачі, відпочинку, роботи в саду і на городі. Їх можна взяти..

237.00грн.


M-Tac Тапочки гумові олива

M-Tac Тапочки гумові - зручне взуття для дачі, відпочинку, роботи в саду і на городі. Їх можна взяти..

237.00грн.


M-Tac Тапочки гумові койот

M-Tac Тапочки гумові - зручне взуття для дачі, відпочинку, роботи в саду і на городі. Їх можна взяти..

237.00грн.


Найменування товару На складі Ціна Дія
M-Tac Тапочки гумові чорні M-Tac Тапочки гумові чорні
997
237.00грн.
M-Tac Тапочки гумові олива M-Tac Тапочки гумові олива
991
237.00грн.
M-Tac Тапочки гумові койот M-Tac Тапочки гумові койот
990
237.00грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Ми у соцмережах