0

Кеди чоловічі

Якщо запитати більшість людей про кедах, більшість, з імовірністю в 99%, згадають чорно-білі конверси. Просто саме вони були, так і залишаються, одними з найбільш популярних, за рахунок своєї зручності, а також якості виготовлення. Однак, купити кеди можна різних типів, і тим більше з різних матеріалів. Але їх популярність настільки велика, що часто багато хто використовує такий варіант взуття далеко не зі спортивним стилем одягу.

Які можна купити кеди?

Це взуття вже налічує більше 100 років історії, причому загальні конструктивні особливості практично не змінилися за такий великий період часу. Перші кеди чоловічі, в звичному нам розумінні, з'явилися ще в 1892 році, коли одна з американських компаній налагодила виробництво моделей з гумовою підошвою і верхом із парусини. В цей же час народився і сам термін.

Звичайно ж, за минулий час у виробництві взуття відбулися кардинальні зміни, з'явилися нові технології, сучасні нам матеріали. Однак загальні конструктивні особливості подібної спортивної та повсякденного взуття майже не змінилися. І якщо купити кеди чоловічі в Україні, то вони зі 100% ймовірністю будуть мати такі риси.

  • Амортизуюча плоска підошва. Зазвичай з одного з видів гуми. Хоча сьогодні її виробляють багатошарової, з хорошим захистом ступні від ударних навантажень. Але головне – як і 100 років тому вона плоска, і не має чітко вираженого каблука.
  • Легкий верх. Перші кеди мали парусиновий верх, але компанія Convers почала використовувати бавовняну тканину. Сьогодні є навіть і шкіряні моделі. Однак основна риса залишилась – це легкий верх з відмінною вентиляцією стопи.
  • Шнурки з плоским профілем. Не важливо, які хочеться купити кеди, вони завжди матимуть таку шнурівку. Плоский профіль забезпечує надійну фіксацію, він не розв'язується як круглий аналог, а також не тисне на ступню при щільному шнуруванні.
  • Захищений носок. Кеди чоловічі або жіночі, практично завжди мають накладку в районі носка, з гуми або м'якого пластику. Адже в першу чергу це спортивне взуття, де захист пальців ноги одна з ключових особливостей.

Змінилися матеріали і самі технології виробництва, проте кеди будь-яких брендів, починаючи з конверсів і закінчуючи китайськими репліками – завжди мають ці відмінні риси.

Кеди чоловічі на кожен день

На сьогоднішній день, будь-який поважаючий себе спортивний бренд, пропонує придбати цей тип взуття. Так з'явилися кеди чоловічі від Adidas, Reebok, New Balance, Nike, однак найбільш популярними у всьому світі стали моделі All Stars американської компанії Convers. Їх дійсно можна побачити в кіно, на зірках самих різних музичних напрямків, та й просто перехожих.

Зазвичай виробники пропонують два види фасонів цього взуття:

  • низькі – це кеди чоловічі з висотою нижче щиколотки;
  • високі – які іноді називають хайтопи. Це кеди з гомілкою вище щиколоток.

Причому кожен вибирає щось для себе, з урахуванням власного стилю одягу. Хоча в будь-якому випадку кеди чоловічі в Україні вважають за краще в якості неформальної взуття, втім, як і в решті світу.

Купити чоловічі кеди сьогодні досить просто, часи жорсткого дефіциту давно пройшли, і в нашій країні доступні будь-які брендові моделі. Звичайно ж, великою популярністю користуються вироби компанії Convers. Ці чорно-білі пари, а також червоні, зелені, темно-сині – прижилися у нас з 90-х років минулого століття, і до сих пір не втрачають свою актуальність в літню пору. Однак багато хто вибирає не менше імениті аналоги: New Balance, Nike, Adidas тощо. У нашому магазині «Кросівка» ви можете легко замовити одну з вподобаних пар, віддавши перевагу «своєму» бренду.M-Tac Кеди чорні

M-Tac Кеди чорні- незамінне взуття для літа. У них зручніше, ніж навіть в кросівках, вони дуже легкі..

875.00грн.


M-Tac Кеди сірі

M-Tac Кеди сірі - незамінне взуття для літа. У них зручніше, ніж навіть в кросівках, вони дуже легкі..

875.00грн.


M-Tac Кеди олива

M-Tac Кеди олива - незамінне взуття для літа. У них зручніше, ніж навіть в кросівках, вони дуже легк..

875.00грн.


M-Tac Кеди койот

M-Tac Кеди  койот - незамінне взуття для літа. У них зручніше, ніж навіть в кросівках, вони дуж..

825.00грн. 784.00грн.


M-Tac Кеди сірі

875.00грн.

M-Tac Кеди койот

825.00грн. 784.00грн.
Найменування товару На складі Ціна Дія
M-Tac Кеди чорні M-Tac Кеди чорні
966
875.00грн.
M-Tac Кеди сірі M-Tac Кеди сірі
963
875.00грн.
M-Tac Кеди олива M-Tac Кеди олива
826
875.00грн.
M-Tac Кеди койот M-Tac Кеди койот
0
825.00грн.
784.00грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Ми у соцмережах