1

Гамаші купити

У туристичному поході важливий кожен елемент спорядження навіть якщо здається, що без нього можна обійтися. Гамаші купити потрібно обов'язково для зимових виходів, і тим більше в гори, але не менш корисними вони будуть навіть тоді, коли снігу немає й не передбачається.

Назв такий варіант екіпіровки має масу: бахіли, ліхтарики, гетри, овербути (від англійського overboot), але всі вони виконують одне єдине завдання – захищають взуття від потрапляння всередину снігу, води, бруду та дрібних камінців, а також додатково прикривають штанини від випадкових пошкоджень. Головне правильно підібрати потрібну модель під свої завдання і параметри.

З яких матеріалів гамаші купити?

Сьогодні купити гамаші туристичні можна з чотирьох типів різних матеріалів, які відрізняються не лише за ціною, але й функціональними особливостями.

  • Нейлонові. Найпоширеніший та найдоступніший варіант, можливостей якого буде цілком достатньо для вирішення більшості завдань в поході. З недоліків можна назвати лише те, що при русі по глибокому мокрому снігу або під проливним дощем вони все ж таки промокнуть.
  • Нейлонові посилені. На відміну від попередніх моделей такі гамаші похідні купити слід для використання з кішками або якщо на маршруті планується тривалий перехід по кам'яних осипах-курумах. Їх відмінність – підвищена міцність до розривів та стирання, що досягається за рахунок більш тонкої нитки в тканині, а також армування міцнішим волокном.
  • Мембранні. Це моделі з відмінними водостійкими якостями. Мембрана не пропускає вологу всередину, але при цьому ефективно виводить її від ноги назовні. Ідеально для руху по глибокому снігу або під безперервним дощем. Якщо потрібні гамаші мисливські, купити варто саме такі.

Також є варіанти, в яких комбінуються різні види матеріалів. Наприклад, в зоні схильній до швидкого зносу (біля черевиків, кішок) використовують посилений армований нейлон, а там де нога інтенсивно потіє та контактує з вологою – мембранні вставки.

Які купити гамаші туристичні?

Крім матеріалів бахіли мають і інші конструктивні відмінності, що дозволяє вибрати більш функціональну їх модель. Та перш, ніж гамаші похідні купити слід їх дослідити, звернувши увагу на такі деталі.

  • Розміри. Незалежно від моделі та виробника всі туристичні гетри мають різні розміри. Особливо цей фактор важливий якщо потрібно купити теплі гамаші для високогірних сходжень, так як ці типи повністю закривають черевик. Але навіть звичайні ліхтарики потрібно міряти на черевики або кросівки, з якими вони будуть використовуватися. Ідеально, коли вони щільно «сідають» навіть без фіксатора та повністю закривають верх взуття в будь-якому положенні стопи. В іншому випадку вони будуть утворювати зазори, в які наб'ється сніг, потрапить вода або дрібні камінці.
  • Фіксатор. Зазвичай пропонують купити гамаші туристичні з тросом або стропою, які пропускаються під п'ятою. Перші більш надійні і зносостійкі, другі дешевше, але стропа досить швидко перетирається, проте навіть така модель пройде кілька походів.
  • Застібка. У сучасних моделях цю роль виконує липучка велкро з клапаном, надійно прикриває ногу від промокання. У полегшеному варіанті може використовуватися змійка, але такі гамаші підходять для не дуже суворих погодних умов.
  • Довжина. Є моделі довгі до коліна, які ідеальні для зимового походу в Карпатах по високому сніжному покриву. Укорочені або трейлраннінгові використовують на малосніжних маршрутах і при інтенсивному русі, щоб нога менше потіла.

Які з них вибрати залежить від очікуваних умов і запланованого маршруту, але до вибору навіть такого простого спорядження потрібно підходити серйозно, бажано примірявши і перевіривши бахіли на місцевості перед виходом в гори.

Потрібні гамаші купити можна із запропонованих варіантів похідного спорядження в магазині Кросівка. В асортименті є різні моделі для складних і простих погодних умов. Варто лише обрати необхідний тип, уточнити розмір і оформити замовлення.M-Tac гамаші Elite Coyote

M-Tac гамаші Elite надягаються поверх штанів і взуття і захищають від снігу, бруду, пилу. Такі гамаш..

1553.00грн.


Найменування товару На складі Ціна Дія
M-Tac гамаші Elite Coyote M-Tac гамаші Elite Coyote
0
1553.00грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Ми у соцмережах